Johnová Helena (Soběslav 1884 - 1962 Praha)
Pomněnka, keramika, smetanová glazura, uvnitř značeno Helena Johnová 283, kolem 1931, výška 14,5 cm, lepeno, lehce poškozeno (Zí)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |